Hediye – Ödüllü Bilgi Yarışması

Hem genel kültürünüzü güçlendirip hem de hediye kazanmak ister misiniz? O halde doğru yerdesiniz! Hediye – Ödüllü Bilgi Yarışması uygulamasıyla sorulara doğru cevaplar vererek birbirinden güzel hediyeleri kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kayıt olup yarışmaya dahil olmak! Oyuna buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Uygulama Nasıl Çalışmaktadır?

Uygulama size günde 10 can hakkı tanımaktadır. Bu sayede yarışmada 10 defa oynama hakkınız olur. Gün içerisinde 10 canınız tükendiğinde endişelenmeyin! Bir sonraki gün ücretsiz olarak 10 can kazanacaksınız. Bir sonraki günü beklemek istemiyorsanız çarkı çevirerek ücretsiz puan ve canlar kazanabilirsiniz. Bu sayede sıralama listesinde kendinize sağlam bir yer edinebilirsiniz.


Sinema, tarih, coğrafya, edebiyat, bilim ve spor alanlarında oluşturulmuş sorular, zorluklarına göre cevaplanma süresine sahiptir. En kolay sorular için 10 saniye süre tanınmıştır. Zor sorular içinse 60 saniye süreniz bulunmaktadır. Bu süre içerisinde doğru soruya cevap verirseniz hemen bir sonraki soruya geçersiniz. Yanlış cevap verene dek yeni sorular gelir. Yandığınızda ise yarışmaya yeniden başlayabilirsiniz. Yarışmada art arda ne kadar çok soru cevaplarsanız katlanarak o kadar fazla puan kazanırsınız. Kazandığınız puanlar hesabınızda birikir ve belirli aralıklarla yenilenen sıralamada ilk üçe girdiğinizde ödül kazanırsınız. Her hafta ve ay sonunda farklı çeşitte ödüller ve yarışmalar kazanmanız için olabildiğince çok puan toplamanız gerekmektedir. Eğer can hakkınız biterse reklam izleyerek de can satın alabilirsiniz.

Ödüller Ne Zaman Teslim Edilir?

Uygulama, sıralamanın süresi bittiğinde ilk üçe girenlere ödüllerini vermek üzere iletişime geçer. Bu sayede ödülünüzü alırsınız. Eğer sıralamada sizlere tanınan sürenin sonunda birinci sıradaysanız 100 TL ödül kazanırsınız. İkinci olduğunuzda 75 ve üçüncü olduğunuzda 50 TL kazanırsınız. İlk üçe verilen para ödüllerinin yanı sıra çeşitli hediyeler de oyun içerisinde dağıtılmaktadır.


Düşük boyuta sahip olması nedeniyle ara ara girip bilginizi sınayabileceğiniz uygulamada aynı zamanda para da kazanabilirsiniz. Her yarışmacı uygulama üzerinde eşit haklara sahiptir ve cevapladığınız soru kadar puan kazanırsınız. Bu sayede yarışmacılar arasındaki haksız rekabet ortadan kalkar ve saf bilgi ile şansınız devreye girer. Eğer şanslıysanız çark üzerinde birbirinden farklı ödüller kazanabilir ve doğru cevaplarla puan kazanabilirsiniz. Oyuna ulaşmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın