Neden Reklam Görüyorum?

Neden Reklam Görüyorum?

Merhabalar, sitemizde yer alan sıkıcı reklamların hepimizi rahatsız ettiğinin farkındayız. Gelen mesajlar üzerine böylesine mütevazi bir bilim sayfasında neden reklam bulunduğu değerli okuyucularımıza açıklamak istedik.

 

28 Temmuz 2015 yılında internet sitemizi kurduğumuzda kesinlikle sitede reklamlara yer vermeyeceğimizi maddelerimize eklemiştik. Çünkü bir bilim sayfasında reklamlar okuyucunun hevesini kırabilir ve okuma şevkini zedeleyebilir. Fakat zamanla artan altyapı masraflarını karşılamak bizim için kolay olmamaya başladı. Bu durumda mecbur olarak yazılarımızla birlikte reklam yayınlamaya başladık. Sayıları bazı sayfalarda artabilir, bazılarında azalabilir. Bu nedenle karşınıza çıkabilecek her türlü rahatsız edici ya da sevmediğiniz (sayısını fazla bulduğunuz) reklamda bize çekinmeden yazabilirsiniz. Eğer yazının okunmasına engelse reklamları o yazıdan tamamen kaldırırız.

 

Aynı zamanda gönüllülük esaslı olarak çabaladığımız internet sitemizde altyapı masraflarına fazla gelen reklam parasını da Facebook grubumuzda çekilişle kitap olarak size teslim ediyoruz. Çünkü yazılardan para kazanmak gayelerimizin içerisinde yer almamaktadır.  Zaten bu düşünceyle hazırlanan yazılar hem size hem de bize faydalı olmayacaktır.

Reklam konusu dışında internet sitemizde gezerken anlamadığınız, hoşunuza gitmeyen yazıları bize rapor ederek yazıları düzeltmemizi veya daha açıklayıcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Bunun için iletişim adreslerimiz aşağıda belirtilmiştir.

 

Üst yöneticiye mail atmak için: uzayevrenbilim@gmail.com

Üst yöneticiyle Facebook üzerinden iletişime geçmek için tıklayın. 

Facebook grubumuza katılmak için tıklayın.